Ettevõttest

Iga projekt on eriline.

Esimene Palgipoiste ehitatud palkmaja sai valmis 2015. aastal. Oleme sellest ajast saati ehitanud õdusaid palkmaju, restaureerinud vanasid taluhooneid ja teinud lugematul hulgal siseviimistlustöid ja remonte. Nii eestlastele kui välismaalastele. 

Meie missiooniks on ehitada hästi. Sest hästi ehitades ehitame ka iseennast. Meie visa meeskond on säilitanud visiooni ja entusiasmi, millega me 2015. aastal ettevõtte asutasime. Palgipoisid on aastate jooksul aina kasvanud. See annab meile võimaluse pakkuda järjest paremat teenust ja suuremat väärtust. Vaatame igat projekti kui võimalust, kuidas saaksime oma tööd ja teenuse kvaliteeti veel paremaks teha.

Miks Palgipoisid?

Meid saab usaldada.

Tänu pikaajalisele kogemusele saame pakkuda klientidele parimaid praktikas teostatud lahendusi. Meie väike, aga tubli meeskond võimaldab pakkuda kvaliteeti. Oleme ehituspartner, kes on Sinu jaoks olemas nii nõu kui jõuga algusest lõpuni. Ka aastate pärast.

Koostööaldis ja aus.

Palgipoisid seavad Sind alati esikohale. Me seletame, lahendame probleeme ja vajadusel seletame uuesti. Tahame Sind inspireerida teadmisega, et ükskõik milline on Sinu visioon, me aitame selle parimal võimalikul moel ellu viia. Läheneme igale kliendile personaalselt ja tema vajadusi arvestades. Selleks, et saaksid tulemuse, mis ületaks Sinu ootused.

Oleme olemas kiirelt.

Vajad kiiret ehitusabi? Teame, et vahel tuleb ette ootamatuid olukordi, kus on vaja kiirelt ehitusmehi appi. Oleme Sinu jaoks olemas. Reageerime hädaolukordadele võimalikult kiiresti, aga mitte kauem kui 24 tundi.