Teenused

Rekonstrueerimine.

Alates väiksematest rekonstruktsioonitöödest kuni suurte ümberehitusteni, rekonstrueerime hooneid, et neis oleks hea elada. Me töötame usaldusväärse partneri ja nõustajana koos tõestatud protsesside ja protseduuridega, et tagada ohutus, turvalisus, põhjalik suhtlus ja meelerahu.

Oleme rekonstrueerinud arvukalt hooneid, nii suuri kui väikseid, nii eramaju, ärihooneid, suvilaid, saunamajasid kui ka kortereid. Teame, mida teeme ja teeme seda hoolega.

Renoveerimine.

Parandame Sinu kodu ilu ja mugavust nii seest kui väljast. Oma tõestatud tööprotsessi ja andekate ehitusprofessionaalidest meeskonnaga renoveerime hooneid igas mahus ja stiilis.

Sõltumata sellest, kas soovid osalist või täielikku renoveerimist, on Palgipoistel projekteerimis- ja ehitusteadmised, et luua sulle ideaalne kodu. Alates köögi totaalsest muutumisest, keldri viimistlusest ja kõigest vahepealsest renoveerimine Sinu kodu interjööri Sinu vajadustele vastavaks.

Restaureerimine.

Restaureerime hooneid ja anname neile uue hingamise. Kasutame restaureerimisel traditsioonilisi töövõtteid ja tehnikat, mida tarvitati hoone või selle osade esialgsel ehitamisel. Nii säilitame vana hoone väärikuse.

Sul on kodus ajahambale tublilt vastu pidanud, kuid välimuselt päevi näinud puidust kapp, tool, laud või või hoopis kummut? Too see meile ja anname sellele uue elu.

Puidutööd.

Puidust voodid, uksed, valgustid on vaid mõned näited, mis meil hästi välja tuleb. Meisterdame eseme just vastavalt Sinu soovile – täpselt sellist, nagu Sina tahad. Kõik puutööd teeme hinge ja armastusega – just nagu iseendale.

Keevitustööd/metallitööd.

Hoia kokku raha, aega ja närve ja telli keevitus- või metallitöö oma ala asjatundjatelt. Oleme investeerinud uusimasse keevitustehnikasse, et tagada tulemus, mille üle võib uhke olla.